TARİHÇE
1986’da İstanbul’da kurulan firmamız ilk olarak ticaret hayatına İstanbul Handa başlamış olup ana müşteri kitlesini manifaturacılar oluşturmuştur. Şuan Besler Handa ki ofisimizde faaliyetini sürdüren firmamızın müşteri kitlesi mefruşat ve iş kıyafeti imalatçıları oluşturmaktadır. Ayrıca Perakende sektöründe Pendik Esenyalı ilçesinde de faaliyet göstermektedir. Müşteri kitlemizin % 30 unu dış piyasa % 70 ini iç piyasa müşterileri oluşturmaktadır. Firmamız ürün guruplarından gabardin dokuma ve çeşitli tüylü örme mensucat ürünlerini fason iç piyasa ve uzakdoğu anlaşmalı firmalar üzerinden imal ettirmektedir.Çin örme tüylü mensucat konusunda söz sahibi olan firmamız iki firmanın mümesillikleri yanı sıra 45 i aşkın uzak doğu firması ile kontak halindedir. Yıllık bazda 500.000 mt lateksli tay tüyü, 300.000-400.000 mt velboa ve 300.000-350.000 mt sherpa peluş ithal etmektedir. Uzun Tüylü Peluş ve akrelik peluş grubunda yerli üreticiler ile çalışan firmamız Türkiye genelinde oto döşeme ve aksesuar mağzalarına hizmet vermektedir.

   Müşteri memnuniyetini daima, kalite felsefesiyle pekiştiren ve bu anlayışı temel işletme politikası olarak benimseyen firmamız, ulusal ve uluslararası pazarda payını arttırmak için gerekli çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir.


MİSYONUMUZ
Üretim anlayışımız, çözümlerimiz, satış sonrası müşteri hizmetlerimizle oluşan güvenirlilik ve yüksek iş ahlakıyla müşterilerimizin ilk tercihi olmak. Çalışanlarımızla müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak her zaman temel felsefemiz. İş yaptığımız dünyanın değişimini anında üretim ve müşteri ilişkilerimize yansıtarak artı değer yaratmak bizim için vazgeçilmez. Buna paralel olarak insanlar güven duyacakları şirketlerle çalışmayı tercih ediyor. Dolayısıyla iyi yönetime dayalı şirketimiz, ürün kalitemiz ve uzun süre toplumlarla birlikte yaptığımız çalışmalardan elde ettiğimiz deneyim bize güçlü bir temel oluşturuyor. Biz şeffaflık ve güvenilirlik alanında bir sonraki adımı atarak bu temelin üzerine yapılanmayı hedefliyoruz. Bu nedenle markamızın adını koruyarak müşterilerimiz açısından ürünlerimizin arkasında odlumuzun bilinilirliği bizim için çok önemli.

VİZYONUMUZ
Global dünyamızda ciddiye alınması gereken bir değişim yaşanıyor. Dolayısıyla şirketler de teknolojik gelişmelerin yansımalarını müşterilerine mümkün olan en kısa sürede ve evrensel biçimde aktararak kendisi, çalışanları ve toplum için sürekli yeni değerler üretmek zorunda. Ayrıca şirketler üretimin her aşamasında çevre ve insan sağlığına saygılı üretim yapmak durumunda. Bu nedenle hedeflerimiz arasında şirketimizin faaliyet alanında bulunan ürünleriyle ilgili, yeniliklerin ve teknolojik gelişmelerin uluslararası standartlar doğrultusunda öncelikli olarak ülkemize getirilmesine gayret ediyoruz. Satılan ürünlerin ülkemiz verimliliğine katma değer sağlayan, sosyal sorumluluğa sahip güvenilir bir şirket olmak artık çağımızın olmazsa olmazlarından.

KALİTE POLİTİKAMIZ
Ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunan, toplumla çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde, sürdürülebilir gelişmeyi yaşam şekli yapan, teknoloji ve kalite açısından sektöründe lider bir kuruluş olma hedefimiz müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak ürünle hizmette en iyi çözüm ortağı olmak. Müşterilerimizi memnun etme yolunun çalışanlarımızın mutluluğu ve memnuniyetinden geçtiğinin bilincinde olarak çalışanlarımıza en iyi çalışma ortamını sağlayarak sürekli gelişmeyi ve öğrenmeyi destekleyerek hareket ediyoruz. Çünkü yılların getirdiği birikim ve deneyimin ürünümüze kalite olarak yansıması işimize, insana ve çevreye saygıyla birleştiği sürece mümkün.